Útok predátorky v přímém přenosu, jinak si to vysvětlit neumíme.

Přímo uprostřed přenosu ze Slavíků předvedl Božský Karel (75), kdo je tu nad věcí, a jeho paní, kdo je tu pánem.

Šéfredaktor eXtra (33) se soudně dostavil předat jednu z cen ve svěrací kazajce a s roubíkem v hubě, aby zmírnil už tak rozpačitou atmosféru, kterou svou přítomností vyvolá, a dal najevo, že ví, že na jeviště Státní opery před kumštýře nepatří.

I tak se po zásluze dočkal nejslabšího potlesku v dějinách světové opery a může si jen gratulovat, že nepřišel v saku a „na frajera“, protože by mu zjevně hrozila inzultace.

Ale kdepak s tím na Karla Gotta. Ten, protože je grand, tleskal „vtipu“ jako poslední v sále, přestože Novotný vypublikoval o jeho ženě za poslední tři roky 86 textů, z nichž se v osmdesáti šesti psalo, že je semetrika bez talentu a jediná horší moderátorka než sám Novotný (ve skutečnosti hůře moderující bytost než Pavel v Evropě nežije), která Karlovi kecá do všeho, do čeho kecat jde, a on to musí snášet, protože má krásnou rodinu a málo sil divoké muzikálové divě, konferenciérce, producentce, cenzorce, zpěvačce a jistě brzy i herečce a hlavní zprávařce Primy čelit.

Těžko říct, co přesně si Karel za své drzé zatleskání vyslechl, ale žádná hitparáda to asi nebyla! Ostatně podívejte se na video v čase 1:13!

eXtra.cz vyhlašuje soutěž o 5 000 Kč a oběd s Pavlem Novotným v Café restaurant Bertramka! Stačí vymyslet co nejvtipnější text do bubliny, která nám třeba dá odpověď na to, co musí Karel vyslechnout, když se chová jinak, než Ivana nakázala!

Vaše nápady pište rovnou na Facebook do diskuse pod tímto článkem, případně je posílejte na redakce@eXtra.cz. Čas máte do dnešní půlnoci, kdy oznámíme na Facebooku eXtra vítěze!

Ať žije Karel! Ať žije nadhled a noblesa! Ať žije boj proti novodobému otroctví!