Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sousedi se bouří: Pomeje dělá kravál, marně se nad ránem dobývá k manželce!

Jiří Pomeje a dům, v němž prý řádí.
Zdroj: Google Street View, Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Jak už jsme informovali, Jiří Pomeje (53) je po kopačkách od manželky Andrey (29) v pořádném průšvihu. Redakce dokonce nyní získala informaci od sousedů, kteří se na něj dokonce chystají volat policii!

Pomeje nezvládá rozchod, chtěl by, aby se manželství s Andreou nějak zachránilo. Což dlouho šlo, její podmínkou ale bylo, že manžel okamžitě nastoupí na protialkoholní léčení.

Když ho však poslala k šípku, místo sekání dobroty a doufání, že se vše v dobré obrátí, Jiří podle přátel začal kalit ještě víc. A dokonce kvůli tomu skončil už i v nemocnici po rvačce se schody.

Nyní se k nám dostaly i informace, že v domě, kde s Andreou a dcerou bydlel, mají mít každou chvíli pozdvižení.

„Pan Pomeje sem přichází většinou mezi čtvrtou a osmou hodinou ranní. Chodí před byt manželky a dělá hluk na celý dům. Buší na dveře, kope do nich, křičí. Je to neuvěřitelné. Když jsem se pak jednou dívala do kukátka, kdo to byl, bylo poznat, že sotva stojí na nohou, celý se třásl. Je mi ho líto, protože prodělal rakovinu, ale ještě jednou se to stane a volám policii,“ řekla nám nekompromisně sousedka herce a dabéra.

Pomejovi společně bydleli v podkroví, a když se Jiří dobývá do bytu, rozléhá se to prý po celém domě. Situace se prý už opakovala tolikrát, že je zázrak, že už ho strážci pořádku aspoň jednou neodvezli na záchytku.

„Bohužel, s Jirkou je to špatný. Měl by s tím alkoholem seknout. Jen si tím ubližuje,“ krčí rameny jeden z jeho nejbližších kamarádů, který doufá, že se stane zázrak a Pomeje se ještě vzpamatuje.

Jinak by totiž mohl dopadnout jako jeho exmanželka Iveta Bartošová. Stejně jako ona si prý například po celém bytě schovával alkohol.

Související články

Další články