Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Sousedé Julči z metra prosí o pomoc: "Neuvěříte, jak se chová ke svému psovi! Ale nejhorší je, že nemá doma záchod! Ona vždycky vezme nočník a...."

Zdroj: Olga-Path.cz
+ Další fotografie

Brutální útočnice z pražského metra a šéfka Holubovy letky paní Júlia Kusková Klímová, kterou proslavilo divoké video z pražského metra, zajímavá sonda do jejího soukromí a v neposlední řadě i útok na štáb TV Nova, je už delší dobu trnem v oku všem obyvatelům Horoušánek nedaleko Prahy, kde bydlí.

Julča, které je plný internet, se prý ve videích chová přesně tak, jak ji znají.

Dva obyvatelé Horoušánek nám pod příslibem zachování anonymity poskytli rozhovor s tím, že nesmí být poznat, kdo jsou, protože by se jim Julča pomstila: "Ona s oblibou hází fekálie, má na zahradě suchý záchod a často řeší potřebu na nočníku doma," šokuje neověřeným tvrzením jeden z nich a pokračuje: "...pak to vynáší před dům a do jeho okolí, pokud to teda neháže na sousedy, s nimiž má se všemi nějaký problém. Dlouho se ji snažila nějak řešit předchozí starostka, než zemřela na rakovinu. Julča na všechny stížnosti ohledně výtržností, svého chlastání a vulgarit reagovala velkým množstvím nesmyslných udání na ostatní obyvatele, ti pak museli pořád chodit na úřad, ale dostat tam ji byl nadlidský problém."

Druhý z našich zdrojů, žena, která bydlí ani ne dvě stě metrů od legendy MHD a pražských rautů, přikyvuje a přidává svou trošku do mlýna: "Já zase nemůžu vystát, jak šikanuje svého psa. Ten řev. Křičí na něj, ty č*ku, ty hajzle a podobně, nechci si ani domýšlet, co si to zvíře vytrpí. Také si tu lidi stěžují, že se bojí na zahrady pouštět děti, protože ona hází fekálie a kamení, je to utrpení. My se nastěhovali před deseti lety a od té doby kvůli ní trpíme. Jsme strašně rádi, že se o ní píše, ale zároveň tu panuje strach, chlapi v hospodě už vymýšlejí nějakou domobranu, protože ona bude strašlivě řádit. Víte, nesmí pít, bere silné léky," říká smutně jedna ze sousedek a na naši otázku, zda věc řešila policie, jen zoufale odvětí: "Jo, ale policajti přijedou a řeknou, že nemůžou nic dělat, protože ona má papíry na hlavu."

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články