Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Souboj o nejhezčí nohy Česka: Vyžle Agáta, prkenná Monika nebo krásná Kobzanka

Souboj o nejhezčí nohy Česka: Vyžle Agáta, prkenná Monika nebo krásná Kobzanka
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
top nohy
Léto je sice už dávno za námi, ale krásné ženy českého šoubyznysu nepřestaly odhalovat svoje nožky. Agáta (34), stále ještě Prachařová, si jezdí léčit své zlomené srdce za rodinou v Izraeli, kde se věnuje hlavně svým dvěma dětem a surfování. V poslední době se na ní navíc podepsal blížící se rozvod a Agáta je hubená, jak snad ještě nikdy nebyla, a na několika fotkách odhalila své dokonale hubené nožky. Podobně je na tom i bývalá divoška Diana Kobzanová (37), která si vyrazila na party a z jejích fotek šli fanoušci do kolen. Hříšné nohy umí ale také ukázat Monika Marešová (44), která na rozdíl od Agáta a Diany není modelkou. Kdo by podle vás ale zvítězil?

Agáta Prachařová (34) si v současné době prochází snad nejobtížnějším obdobím ve svém životě. Do poslední chvíle doufala, že její manželství s Jakubem Prachařem (36) vydrží skutečně všechno. Celé jejich manželství doprovázely eskapády, ale vždy jim společně dokázali čelit.

Nyní to ale vypadá, že za vším oba udělali tlustou čáru a každý se snaží začít znova tak, aby jejich rozvod měl co nejmenší dopad na děti. Zatímco Jakub si sbalil pár svých kufříků, k rozvodu se vůbec nevyjadřuje a našel si už za svoji ženu náhradu, tak Agáta se s rozchodem vyrovnává podstatně hůř.

Zlomené srdce si jezdí léčit s Miou a Kryšpínem za rodinou do Izraele, kde se naplno pustila do surfování. Navíc má Agáta snad nejlepší postavu za celou svoji kariéru. Rapidně zhubla a na sociálních sítích vystavuje svoje dlouhé a hubené nožky. S touhle postavou by se nemusela stydět jít i ve svém věku módní přehlídku ve spodním prádle nebo v plavkách.

Nutno ale říct, že má pořádnou konkurenci. O tři roky starší Diana Kobzanová je hodně silný kalibr. Diana se v posledních letech hodně zklidnila a veškerou svoji péči věnuje příteli Michalu Frolíkovi a dvěma neposedným dětem.

Když ale jednou za čas jde zapařit, tak je to se vším všudy. Naposledy se předvedla v minišatičkách, které odhalovaly její nekonečně dlouhé nohy. "Takhle vypadá pořádná modelka," komentovali fotku fanoušci na Instagramu.

Jde vidět, že Diana Kobzanová i těsně před čtyřicítkou umí ze sebe udělat pořádně žhavou krásku. Diana Kobzanová i Agáta Prachařová jsou modelky, ale z fleku by jim mohla konkurovat Monika Marešová (44), která má jednu z nejkrásnějších postav českého šoubyznysu.

I když na některých fotkách působí prkenně, tak její dokonalé nohy všechno zachrání. Monika si nechává na svém zevnějšku hodně záležet a ve fitku tráví opravdu hodně času. Tak která by si podle vás zasloužila titul nejkrásnější nohy českého šoubyznysu?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy