Dvě blonďaté krásky televize Nova si právě užívají své malinkaté dcerušky.

Fotky dcery Lucie Borhyové (36) Lindy unikly na veřejnost díky sociální síti Emmy Smetany (26). To Iveta Vítová svou o několik měsíců starší dceru Anetku vzala s sebou na charitativní bowling, a tak nyní můžete porovnat, která z holčiček zdědila více krásy po své mamince.

Obě televizní moderátorky zvolily odlišný přístup k mateřské dovolené. Zatímco Lucie Borhyová už se vrátila na židli vedle Raye Korantenga v Televizních novinách, Iveta Vítová zatím televizní comeback neplánuje. „Mateřskou mám dva roky a chci to dodržet,“ přiznala se na bowlingu, který pro děti z dětských domovů každý rok pořádá bývalý automobilový závodník a úspěšný podnikatel Tomáš Vavřinec.

„Tomáše znám už delší dobu a na tuhle jeho každoroční akci vždycky ráda dorazím. Ty děti z dětských domovů si to tady s námi strašně užívají,“ pochvalovala si Iveta.

Vedle ní si porazit pár kuželek přišel i Ray Koranteng, sporťák Martin Čermák, rosnička Katka Němcová, zpěvák Bohuš Matuš, náš šéfredaktor Pavel (33) nebo silikonová diva Dominika Mesarošová (29).