Nika Donéová prozradila, co jí na Petře Paluskové nejvíc vadí. „Já se vždycky snažím být s každým zadobře. A potom se to obrátí proti mně, když ten člověk není na stejné vlně. Tohle se mi stalo přesně s Péťou,“ začíná svoje vyprávění pro Prásk.tv Nika.

„My jsme dva dny před hrou spolu bydlely v resortu a ona mi tam plakala v noci, že vlastně neví, co ta reality show je, že se jí budou všichni smát. A já jsem ji utěšovala, neměla jsem vůbec žádné předsudky. A žádná rivalita mezi námi nebyla, prostě jsem se o ni starala. Postupem času se to však obrátilo proti mně,“ dodala.

Na Petru pak začala být o to víc alergická. Jenže v lednu se rozhodla, že zjistí, jak se má, a pošle jí SMS. "Zajímalo ji, jak se má a jak je na tom zdravotně. Jenže byla po zásluze potrestána.

„Podporovala jsem ji i na sociálních sítích, když někdo třeba psal, že je hloupá. Tak jsem se jí zastávala. Jenže pak jsem viděla, že Péťa začala lajkovat komentáře haterům, kteří útočili na mě,“ zlobí se Nika, kterou to moc mrzelo. Nakonec si svoji soupeřku zablokovala na Instagramu i Facebooku a nechce s ní komunikovat.