Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Souboj českého dekoltu a slovenského klína na plese! Které dvě ďáblice to takhle rozjely?

Pro horňáky i pro dolňáky se vždycky něco najde.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Česko-Slovenský ples v pražském Obecním domě byl po Plese v Opeře další velkou příležitostí, kde se známé celebrity mohly předvést v luxusních róbách. A také patřičně odhalit své vnady.

To se na plné čáře povedlo slovenské modelce Andree Verešové (34), která oslnila skvostnou modrou róbou, jež jí dokonale seděla. Jenže při stoupání do schodů si v jeden okamžik Andrea tak vykasala sukni, až jí byl vidět kousek rozkroku.

Jelikož toho modelka během focení různých kampaní ukáže i víc, nebereme to jako mega trapas. Spíš jako lehké dráždění přítomných mužů a jejich fantazie. Verešová by si měla příště dát akorát pozor, aby ji u toho fotografové nefotili.

Zato zpěvačka Kateřina Mátlová (35) vsadila na hodně bujný dekolt. Ve kterém se jí pohupoval diamantový šperk s drahým kamenem tanzanitem, který prý stojí skoro tři miliony korun!

Šperky měla ovšem na večer pouze zapůjčené, stejně tak jako Monika Bagárová, která na plese zase oslňovala sakem na holém těle. Pochybujeme ale, že v tu chvíli někoho zajímaly její diamanty. Pánům se z jejího žlábku musely zavařit všechny mozkové buňky.

Související články

Další články