Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující zpověď sestry Julie Roberts: Julia se mi posmívala kvůli tloušťce!

Takhle vypadala Nancy před bandáží žaludku. Pro Julii terč posměchu jako
vyšitý.
Zdroj: archiv

Nancy Motes (37) neměla příliš šťastné dětství. Narodila se totiž do rodiny krásných lidí a odmalička trpěla obezitou. To by nebylo nic tak strašného, kdyby ovšem jejími sourozenci nebyly hollywoodské hvězdy – Julia Roberts (45) a Eric Roberts (50).

Nancy nyní poskytla rozhovor deníku The Sun o tom, jaké to bylo zápasit s obezitou a jaký má vztah s Julií. Vypráví v něm, jak byla ve třinácti letech šikanována ve škole, protože její sestra hrála prostitutku ve filmu Pretty Woman.

Když přišla do puberty, upadla do depresí, začala nabírat a zastavila se až na 150 kilogramech. A její sestra Julia ji moc nepodpořila. „Julia mě ráda ztrapňovala kvůli tomu, jak vypadám, nesnáší obézní lidi, hnusí se jí,“ říká Nancy.

Ta nakonec podstoupila operaci, při které jí podvázali žaludek a postupně se s váhou dostala na skoro polovinu. Na operaci si však půjčovala v bance, její sestra, která bere 20 milionů dolarů za film, jí nepomohla. Nancy nyní pracuje jako produkční u známého a úspěšného seriálu Glee, má vlastní kariéru a doufá, že s Julií najdou k sobě cestu zpátky.

Související články

Další články