Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šokující videoklip zpěvačky Petry: Šíří se internetem jako lavina!

Co se to děje? Redakční e-mail nám zaplavili čtenáři s odkazy na videoklip zpěvačky Petry. Nedalo nám to a rozhodli jsme se, že si o Petře zjistíme další informace. Stalo se totiž něco velmi zvláštního: nás, redaktory, klip ke skladbě Stay naprosto nadchl stejně jako vás.

A nejen nás. Klip momentálně dobývá českou MTV, kde na přání diváků běží několikrát denně. Lidé se v internetových diskuzích ptají, kde by o Petře mohli zjistit více informací. Na YouTube je klip teprve krátce, je ale jasné, že si brzy najde tisíce fanoušků. Oslovili jsme hudební odborníky, kterým jsme klip ke skladbě Stay přehráli. Shodují se, že tak profesionální zpracování je na české poměry nevídané. A hlavně: Petra má evidentně obrovský talent.

O Petře se momentálně snažíme zjistit více informací. Zatím víme, že jde o sedmnáctiletou zpěvačku, která má potenciál nastolit v našem šoubyznysu nový řád. Kéž by jí ten tah na branku vydržel!

Na videoklip se podívejte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články