Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO Matka učí svého dvouletého syna kouřit cigaretu. Batole navíc stojí v jedoucím autě!

Na internetu se objevilo šokující video, nad kterým zůstává rozum stát. Matka na něm učí kouřit svého 2letého syna a přitom ho natáčí. Navíc u toho jedou v autě a malý chlapec ani není připoutaný.

Na videu, které bylo natočeno v Kazachstánu, je batole v jedoucím autě, nepřipoutané a snaží se zapálit si cigaretu. Navíc stojí na předním sedadle a všemu přihlíží jeho krkavčí rodiče a náramně se u toho baví. Celou dobu se smějí tomu, jak mu to nejde. Když to dítě přestane bavit a chce cigaretu i zapalovač odložit, matka ho nenechá a snaží se mu cigaretu sama zapálit. A vůbec jí nevadí, že jde o jejího syna a jsou mu teprve dva roky!

Lidé začali video sdílet na sociálních sítích a vyvolalo vlnu kritiky. „Jeho rodiče by měli být potrestáni a jejich fotka zveřejněna. Jak může být někdo tak hloupý?“ ptá se jeden z uživatelů. „Jak to mohli udělat? Vždyť je to jejich dítě a jde o jeho zdraví,“ píše další. Dítěti na videu se to v závěru očividně nelíbí a drží si oči, protože ho pálí od zapalovače. Jeho matka se tomu ale pořád směje.

Související články

Další články