Snímky z ultrazvuku nenarozeného miminka si všichni nastávající rodiče lepí na ledničku. Co když ale ultrazvuk není podle jejich představ? Některé maminky se někdy dokonce i vyděsí.

Snímek tohoto miminka se stal hitem internetu. Všichni ho hojně sdílí a diskutují, co to na tom ultrazvuku jenom je? Na první pohled to snad ani nepoznáte, ale když se podíváte pořádně, je tam něco, co připomíná mužský penis! Miminko totiž vypadá, jako by jeho chlouba vyrostla do obřích rozměrů. Všichni si tak z něj dělají legraci.

„Doktoři mojí sestře řekli, že bude mít holčičku. Já jsem jí řekla, že to bude zaručeně kluk,“ napsala žena ke snímku na síti Reddit.com. A další komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Všichni se teď dohadují, kde se to vlastně na ultrazvuku vzalo.

„My víme, že to je noha, ale vypadá to vtipně,“ napsal pod fotografii jeden muž. „Ano, třetí noha,“ směje se další. I když celý snímek vypadá strašidelně a některé lidi i rozesmál, miminko na něm nemá obří penis, ale jde opravdu o nožičku.