Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ REALITA: Kopřivová vystupovala v Sacre Coeur v obnošených šatech! Tipněte si, po kom je zdědila

Obnošené šaty. To je trapas.
+ Dalších 7 fotografií
Jeden z největších večerů jejího života skončil fiaskem. A pořád toho není dost. Vycházejí na povrch další detaily. Po tomhle všem už se asi Veronika dlouho v Praze neukáže. Přehlídka jí nevyšla a navíc se zjistilo, že vystupovala na pódiu v obnošených šatech po známé slovenské modelce!

Večer jí skutečně nevyšel a nebude na něj nejspíše vzpomínat v dobrém. Veronika Kopřivová (25) přicestovala do Prahy z Floridy jen na pár dní, a to díky Sacre Coeur Night, kde měla být největší hvězdou.

Tou nebyla, spíše naopak. Lidé jí netleskali, což ani nelze považovat za projev nějakého neslušného chování. Jednoduše nebylo čemu tleskat. Postavu má sice hezkou, ovšem na zadečku je hodně práce, což se ještě více umocnilo ve srovnání například s Veronikou Procházkovou (30).

Taková pomyslná třešnička na dortu vyplula na povrch až během dnešního dne. Zjistilo se totiž, že Veronika do prostorů Sacre Coeur došla v obnošených šatech. Identické šaty od návrhářů Ponerových už měla na sobě třeba Andrea Verešová (36).

Kopřivová tudíž nestála ani za to, aby jí ušili něco nového, naopak byla navlečena do starých obnošených šatů. No, tohle až se dozví Jaromír Jágr (45), tak příště svoji lásku zpátky do Prahy nepustí.

Mohlo by vás zajímat

Další články