Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA: Ze sladkého Dylana z Beverly Hills 90210 je vrásčitý padesátník!

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Zdá se to jako včera, co jsme každý den sledovali seriál Beverly Hills 90210 a těšili jsme se nejvíce na Brandu, Brandona a Dylana. Už je to ale dlouho a představitel Dylana Luke Perry už oslavil padesátku. Přibyly mu vrásky i drsňácký kukuč a z mladého hezounka se stal vrásčitý muž v letech.

Když Dylana McKaye holky viděly, tak omdlévaly. Fanynky ho milovaly a mnoho z nich mělo polepené pokojíčky právě tímto krasavcem. Jenže to už je hodně dávno. Dylan nám trochu vyrostl a zmužněl. Už nemá tu sladkou sexy tvářičku, ale je z něj pořádný drsňák. Ještě aby ne, už oslavil padesát let!

A má novou image. Je zarostlý, vrásčitý a už není tak sexy jako dřív. Po seriálu Beverly Hills 90210 jsme ho ještě mohli vidět ve filmu Pátý Element z roku 1997 s Millou Jovovich v hlavní roli, American Strays, The Florentine a s Rogerem Moorem si zahrál ve filmu Nepřítel. Vyzkoušel si i hlavní roli ve filmu 8 sekund, kde si zahrál jezdce rodea. Role to byla velmi náročná, trénoval na ni totiž 18 měsíců a film dokonce i spoluprodukoval. V poslední době účinkuje spíše v televizních seriálech.

Jinak po něm neštěkl ani pes. Doteď těží ze svojí slavné role v seriálu Beverly Hills 90210. Dokonce se díky němu umístil v roce 2005 na 6. místě v žebříčku Největší televizní idol náctiletých diváků pořádaném v Americe. 10 let byl ženatý s Rachel Sharp, se kterou se později rozvedl. Luke má 2 děti, syna Jacka (19) a dceru Sophii (16).

Související články

Další články