Když Dylana McKaye holky viděly, tak omdlévaly. Fanynky ho milovaly a mnoho z nich mělo polepené pokojíčky právě tímto krasavcem. Jenže to už je hodně dávno. Dylan nám trochu vyrostl a zmužněl. Už nemá tu sladkou sexy tvářičku, ale je z něj pořádný drsňák. Ještě aby ne, už oslavil padesát let!

A má novou image. Je zarostlý, vrásčitý a už není tak sexy jako dřív. Po seriálu Beverly Hills 90210 jsme ho ještě mohli vidět ve filmu Pátý Element z roku 1997 s Millou Jovovich v hlavní roli, American Strays, The Florentine a s Rogerem Moorem si zahrál ve filmu Nepřítel. Vyzkoušel si i hlavní roli ve filmu 8 sekund, kde si zahrál jezdce rodea. Role to byla velmi náročná, trénoval na ni totiž 18 měsíců a film dokonce i spoluprodukoval. V poslední době účinkuje spíše v televizních seriálech.

Jinak po něm neštěkl ani pes. Doteď těží ze svojí slavné role v seriálu Beverly Hills 90210. Dokonce se díky němu umístil v roce 2005 na 6. místě v žebříčku Největší televizní idol náctiletých diváků pořádaném v Americe. 10 let byl ženatý s Rachel Sharp, se kterou se později rozvedl. Luke má 2 děti, syna Jacka (19) a dceru Sophii (16).