Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PODROBNOSTI ze smrti legendy George Michaela: Dlouholetý milenec objevil zpěvákovo nehybné tělo

S milencem Fadim strávil pět let.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Jenže pro milence pěvecké legendy George Michaela (✝53) Fadiho Fawaze byly více než tragické. Byl to právě zpěvákův snědý partner, kdo jej objevil mrtvého. Co se vlastně stalo?

Fadi Fawaz se stal Gergovým milencem v roce 2011 a od té doby se milovali. Jenže krutá smrt přetrhla jejich lásku. A na urostlého přítele s tělem atleta čekala 25. prosince děsivá podívaná.

Když přišel za zpěvákem, aby mu předal dárky a užili si společných chvil, tak se mu naskytl krutý pohled, který ho bude provázet až do konce světa.

"Na Vánoce, kdy najdete svého partnera mrtvého v posteli, nemůžete nikdy zapomenout. Nikdy mi nepřestaneš chybět,“ napsal kadeřník Fadi pár hodin poté, co objevil tělo George Michaela bez známek života.

George Michael strávil své poslední chvíle života ve své rezidenci v hrabství Oxfordshire, jejíž cena se odhaduje na úctyhodných 127 milionů korun.

Zatím se o příčinách náhlého úmrtí spekuluje. Ale jelikož hudebník žil celý život dost bujarým životem plným alkoholu a drog, tak se to zajisté na jeho zdraví podepsalo. Momentálně se spekuluje o infarktu. Další podrobnosti budou známy po nařízené pitvě.

Související články

Další články