Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ odhalení! Dcera předsedy pražské organizace hnutí SPD se živí prostitucí!

Šokující informace!
Zdroj: facebook/instagram
+ Dalších 16 fotografií
Michaela Nováková (22) je dcerou vysoce postaveného Vítězslava Nováka, který je předsedou pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura. Michaela se má údajně živit prostitucí a čelit dalším závažným obviněním!

Tak tohle je šok! Prostituci, daňovým únikům, stalkerství a spoustě dalším obviněním čelí dcera člena politického hnutí SPD Vítězslava Nováka Michaela Nováková. Na internetu kolují její nahé fotky, poskytuje své služby přes erotické stránky a vydělává si vlastním tělem!

Vysoce postavený otec mladé Michaely se k celé záležitosti vyjádřil a nic nepopřel! „Počítám s tím, že mě bude veřejně očerňovat, ale nejde s tím nic dělat. Vždy jsem se jí snažil vštípit, že bez práce nejsou koláče, a radil jí dobře. Má svoji hlavu,“ vyjádřil se předseda pražské organizace hnutí SPD Vítězslav Novák.

Slečna Michaela se zatím nevyjádřila, ale očividně se ráda prezentuje na sociálních sítích polonahá nebo ve spodním prádle a vulgární slovník jí také není cizí! Celou situaci nadále sledujeme, konkrétní fotografie i vyjádření otce naleznete v galerii.

Související články

Další články