Grigorij Mamurin (17), který si říká Gríša, je vnuk oligarchy Ogora Nekljudova (68). Všichni o něm mluví jako o rozmazleném spratkovi. On je ale podle všeho umělec. Se skrytou kamerou chodí v ulicích a zjišťuje, kam až jsou lidé schopni zajít kvůli penězům.

Gríša se zaměřuje spíše na mladé slečny, protože právě ty potřebují vždy nejvíce peněz. Za pár tisícovek jsou schopné mu ukázat prsa nebo se dokonce svléknout. A Gríša se dívá na to, jak se ponižují, a natáčí je na kameru.

Jenže tady nejde jenom o svlékání. Lidé jsou ochotni udělat pro peníze úplně cokoliv. I třeba zastřelit malého bezbranného psa za dva tisíce nebo prodat svoji partnerku za sto tisíc na sex. Někteří jsou schopni i vypít sklenici moči. Je tohle ještě normální?

Když se lidí Gríša zeptá, jestli by zastřelili psa, protože je jeho bývalé přítelkyně a už se na něj nechce dívat, hodně lidí vezme do ruky pistoli a na psa zamíří. A to jim za to zbohatlický spratek slibuje jenom dva tisíce.

Pistole samozřejmě není nabitá, a tak když lidé zmáčknou spoušť, je vidět, čeho jsou schopni. A vše je natočeno na kameře. Lidé jsou opravdu schopni udělat pro peníze úplně cokoliv.