Středeční Výměna manželek má dohru po svém skončení a nutno podotknout, že většina zúčastněných nestačí valit oči. Ve středu se nám představila třiačtyřicetiletá Alena spolu s manželem, dvěma dětmi a svojí maminkou Libuškou, která se musí do všeho montovat.

A jako druhá soutěžící se představila pětačtyřicetiletá Míla se třemi dětmi a manželem. Do Výměny manželek se přihlásili proto, že jako rodina neustále drží pospolu a ještě nikdy nebyli od sebe na tak dlouhou dobu, a tak si chtějí vyzkoušet, jaké to bude.

Kdežto rodina Aleny prochází velkou krizí. Až po svatbě totiž zjistila, že její manžel má obrovské dluhy a exekuce. Alena se po Výměně manželek nechala slyšet, že se jí její náhradní manžel Radek svěřil, že s Mílou zažívá hezké chvilky jen málokdy. Údajně měl Aleně i nadbíhat.

„Pořád mi chtěl něco kupovat, ať to stálo, co to stálo. Řekla jsem mu, že jestli na mě sáhne, tak mu urazím ruku,“ sdělila pro tn.cz. Alena ale zůstala v šoku z informace, kterou jí sdělila šestnáctiletá Simona, dcera Míly. Ta se totiž dozvěděla, že se Míla vyspala s přítelem její pětadvacetileté sestry Moniky.

A když si Simona přivedla domů přítele, tak měla mít sexuální poměr i s ním. Tohle Alena jen stěží vydýchávala.