Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šok! David Beckham se svým nejstarším synem havaroval! Došlo na airbagy i sanitku!

Fotografie z místa nehody, kterou David zavinil v říjnu 2013.
Zdroj: profimedia.cz

David Beckham (39) boural. Opět! Tentokrát měl s sebou v autě i svého syna Brooklyna!

Slavný fotbalista David Beckham byl podle deníku Telegraph v sobotu odpoledne účastníkem autonehody. Vracel se se svým nejstarším synem Brooklynem ze zápasu výběru Arsenalu do 16 let, kde Brooklyn hraje.

Oba muži ze slavného klanu Beckhamových jsou v pořádku. Zachránily je airbagy, přesto byl především Brooklyn dost otřesený.

Zatím není jasné, kdo byl viníkem nehody, ale je obecně známo, že David opravdu není dobrý řidič, což dokazuje čím dál častěji. Zhruba před rokem naboural svým Range Roverem do bílé acury, když si nehlídal svoji polovinu silnice a vjel do protisměru. Předtím, v květnu 2012, naboural v Beverly Hills svůj cadillac a celou sérii završil letos v létě, kdy se zvládl vybourat i na své motorce. David prostě bourá s pravidelnou přesností. Až dosud ale nepřišel nikdo k úhoně.

Tentokrát skončila řidička druhého vozu v nemocnici. Podle policejního protokolu boural David Beckham svým Audi RS6. Řidička jela ve voze Mitsubishi Colt.

David je z Anglie, kde se jezdí oproti zbytku světa po levé straně vozovky. Což jeho ťukance za mořem vždy lehce omlouvalo. Tentokrát ale boural na území Spojeného království.

Takže, Davide, ruce na volant, oči před sebe na silnici. Jinak to prostě nepůjde, jasný?

Související články

Další články