Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ŠOK: Courtney Stodden se už dočista zbláznila! Neuvěříte, co si strčila mezi nohy!

Courtney Stodden už neví, jak na sebe strhnout pozornost.
+ Další 3 fotografie
Courtney Stodden patrně už oplakala ztrátu svého dítěte a zase se začíná chovat jako utržená ze řetězu. V současné době vyvěsila na sociální sítě fotku, kde je téměř nahá a mezi své hýždě si cpe malého plyšáka. Nemyslíte, že to s tou honbou za popularitou už přehání?

Není to tak dávno, co silikonová „modelka“ Courtney Stodden přišla o dítě. Od té doby začíná dělat vážně divné věci. Je na každém, zda bude věřit tomu, že její chování je důsledkem toho, že ztratila dítě, nebo se snaží na sebe strhnout pozornost, co to jen jde.

Nedlouho poté, co potratila, si úplně oholila hlavu a všude s sebou tahala malou panenku, která jí údajně připomínala její dítě. Jestli to pomáhalo jejímu psychickému zdraví, nevíme, ale hlavně že to stihli vyfotit všudypřítomní fotografové a o poprask bylo zase postaráno.

Nyní je evidentně se svou ztrátou již smířená a začíná zase vystrkovat růžky. Už to ale začíná vypadat, že Courtney neví, jak na sebe strhnout pozornost. Na svůj Instagram si přidala fotku, kde je od pasu dolů nahá a do svého rozkroku zabořila malého plyšového medvídka.

Tohle má vyjadřovat smutek po jejím dítěti, nebo se jedná zase o další bizarní exces mladičké zlatokopky?

Mohlo by vás zajímat

Další články