Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Sodoma Gomora! Sámer křtil klip: Beránek se přišel prát, Hamrová si přivedla šokujícího zajíčka a Krézlová ukazovala bradavky!

Hamrová vyvedla zajíčka Pavla, Krézlová tasila bradavku a Sámer se málem
pral s Leo Beránkem.
+ Dalších 8 fotografií

Křest nového klipu Sámera Issy (27) Sýria byl hodně divoký a přítomným novinářům bylo už v průběhu večera jasné, že tohle se bude psát samo.

Hodně zatrnulo zejména redakci eXtra.cz, když v novém příteli producentky a pořadatelky soutěže krásy Kateřiny Hamrové (46) poznala hvězdu našeho seriálu Frackovo peklo – eXtrémní tělesná transformace Pavla Janušku (22). Nový páreček nechtěl o soukromí vůbec mluvit: „Nechci to potvrzovat, ani vyvracet, nezlobte se,“ řekla nám k celé věci Hamrová a náš šílený trenér přikyvoval. Ale stejně, to jsou věci, co?

A pak tu byla samozřejmě se Sámerem čerstvě usmířená Karolínka Krézlová (26), která si v duchu dobrých tradic nevzala podprsenku, a my měli radost z krásných bradavek, které se jí rýsovaly pod titěrnými šatičkami.

Vědět o sobě dal i Leo Beránek (23), který se podle vlastních slov přišel poprat se Sámerem, kterého nemá rád, ale vzápětí ho zklidnil pan Milan, majitel berounského obchodu prestižní oděvní značky, která se večer prezentovala. Když Beránek viděl, že stojí proti sto padesáti kilům živé váhy, zkrotl jako beránek a přestal zlobit.

Večer to byl na Sámerovy poměry hodně povedený, povedená módní přehlídka, úspěšná dražba obrazu, která pomůže dětem v Tunisu, kde se klip natáčel, celkem zajímavý hudební a taneční program a tradičně kvalitní servis v Maximu, oblíbeném to podniku pražské zlaté mládeže.

Mohlo by vás zajímat

Další články