Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Snowboardistka Ledecká má konečně fotografii, za kterou se nemusí stydět. A pak že není hezká!

Ester Ledecká má novou fotografii, kterou musíte mít doma.
+ Další fotografie

Všichni vyznavači prkna musí povinně znát jméno Ester Ledecká. Tahle devatenáctiletá holka není povoláním dcera, jako to u mnoho dětí slavných bývá (jejím otcem je zpěvák Janek Ledecký), ale veleúspěšná snowboardistka.

Za loňský rok se stala dvojnásobnou juniorskou snowboardovou mistryní světa, v paralelním slalomu za rok 2013 patřila mezi 10 nejlepších žen světa, takže žádné ořezávátko, které by se šudlalo s prknem na kopci za barákem.

Zlé jazyky občas zabrousily na tenký led, že Ledecká není prvoplánová krasavice, což je ale jedině dobře, protože vyplastikovaných modelín je kolem tolik, že byste je od sebe na první pohled zkrátka nerozeznali.

Ester má teď navíc fotografii, kterou budou chtít všichni její obdivovatelé, to vám zaručujeme. Vznikla pro kalendář SportInvestu, který ji zastupuje, a Ledecká na ní v kraťáscích, smyslně ukusující čokoládu, vypadá naprosto libově.

Mohlo by vás zajímat

Další články