Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Snoubenci řekla před svatbou, že už s ním nikdy nechce mít sex. Co ji k tomu vedlo?

Amy řekla Jamesovi, že už s ním nikdy nechce mít sex.
Zdroj: Belinda James
Žádný muž nechce před svatbou slyšet to, co slyšel James (25), a už vůbec ne v tak mladém věku. Jeho přítelkyně Amy Ford (24) v sobě našla tolik odvahy k tomu, aby mu řekla, že už s ním nikdy nechce spát. A sdělila mu to těsně před svatbou! Co ji k tomu vedlo?

Amy sex milovala stejně jako každý mladý člověk, s přítelem si ho dopřávali každý den. Jenže to jednou skončilo. Co se jí stalo? Když Amy porodila dvojčata, začala mít se sexem problém. Když na ni přítel sáhl, naskakovala jí husí kůže. A tak se rozhodla, že se sexu zřekne navždy.

To, že už s Jamesem nebude nikdy v životě spát, mu řekla před svatbou, aby měl ještě čas rozmyslet si, jestli si ji vůbec chce vzít. Byla hodně překvapená, že James svatbu nezrušil. „Přece s ní nechodím jenom kvůli sexu,“ řekl James britskému Daily Mailu. „Byla první, se kterou jsem měl sex. Je jedinou, se kterou jsem kdy spal. Je to matka mých dětí,“ řekl James.

Amy to, co její přítel řekl, dojalo. Ale chápe, že muži mají také své potřeby. Takže k Jamesovu překvapení mu dovolila, aby si užíval s jinými ženami. Přece se nemůže zříct sexu na celý život jenom kvůli ní. „Moc ho miluji a nechci ho ztratit. Cítím se provinile, že mu nemůžu dát to, co chce,“ říká smutně Amy. James si ale nemůže spát jen tak s někým. „Měla by být někdo, komu věřím, ale neměla by to být žádná moje blízká přítelkyně,“ vysvětluje Amy.

James ale nechce o jiných ženách ani slyšet. Amy si myslí, že ji nepodvede, ale začne ji za to nenávidět. Než se jim narodila dvojčata, měli sex i několikrát za den a milovali se, kdekoliv jen to šlo. Jenže sex po porodu začal být hodně bolestivý a Amy měla neskutečně silné bolesti. Lékaři zjistili, že má dyspareunii. S Jamesem se ale nadevše milují a chtějí spolu být dál i bez sexu. Tak snad to i Jamesovi dlouho vydrží.

 

Související články

Další články