Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sněhurka a lovec málem zničil kariéru Kristen Stewart. Během natáčení se zapletla s režisérem, románek oba vyšel draho

Sněhurka a lovec změnila Kristen Stewart osobní život, románek s režisérem vyšel draho obě strany
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 6 fotografií
FILM

Film Sněhurka a lovec nabízí hodně zajímavou podívanou, ta se však odehrála i v zákulisí natáčení. Herečka Kristen Stewart se totiž zapletla s režisérem Rupertem Sandersem, který se následně musel rozvést, což ho vyšlo hodně draho. Potrestána byla také Stewart, se kterou se kvůli nevěře rozešel její partner Robert Pattinson. Jak pak řekla pro web BESTLIFE, tehdy viděla, jak hoří její vlastní vesmír.

Americká fantasy podívaná Sněhurka a lovec vznikla v roce 2012. Hlavní postavy sehráli Chris Hemsworth, Kristen Stewart a Charlize Theron. Snímek je o mocné čarodějce Ravenně, která se lstí vetře do královy přízně. Když král zemře, právě ona se stane královnou. Před sebou má už jen jedinou překážku: nevlastní dceru Sněhurku.

Ravenna je posedlá jen svou vlastní krásou, Sněhurčina smrt by už všechno ostatní vyřešila. Sněhurka uteče do Temného lesa, odkud se nikdo nikdy nevrátil živý, královna přesto situaci nechce podcenit a do lesa pošle lovce, aby Sněhurku našel a přivedl zpět. Vše se ale pořádně zkomplikuje.

Film měl dvě nominace na Oscara, za kostýmy a vizuální efekty. Také byl nominován na cenu BAFTA, ani jednu nominaci ale neproměnil.


Románek Kristen Stewart s režisérem

Snímek Sněhurka a lovec byl zlomový pro herečku Kristen Stewart. Zejména po osobní stránce. Zapletla se totiž s režisérem Rupertem Sandersem.

Během jejich krátkého, ale velmi intenzivního románku se však nechali načapat. Jenže Stewart v té době chodila s Robertem Pattinsonem, který se s ní nakonec rozešel.

Kristen si byla vědoma své chyby, za kterou tvrdě zaplatila. „Zapálila jsem svůj vesmír a viděla jsem, jak hoří," citoval její slova web BESTLIFE.

Na základě toho přišla o několik filmových zakázek, navíc ji začaly nenávidět fanynky upírské ságy Twilight, ve které hrála s Pattinsonem. Sanders byl na tom ještě hůř. Rozvedl se, což ho vyšlo hodně draho. Bývalé manželce musel dát tři ze svých čtyř nemovitostí, musí platit alimenty a ženě posílá polovinu svých příjmů. Dokonce i z filmů, které natočí v budoucnu.

Sanders si zničil slibně rozjetou kariéru

„Nikdy nevíte, co v životě přijde. Na každém rohu je něco nečekaného, a to je život. Musíte se prostě oprášit a pokračovat v tom, jak nejlépe umíte. Každý dělá chyby. Určitě udělám více chyb a neočekával bych, že můj život bude vzrušující, kdybych neudělal,“ řekl Sanders v deníku VANITY FAIR.

Skandál režisérovi poškodil i kariéru. Jeho pojetí Sněhurky bylo zprvu vnímáno u mnoha odborných kritiků jako svěží, zároveň prokázal, že má talent. Ten ale později nemohl pořádně rozvinout, protože studia se k němu obrátila zády. Svůj další snímek a remake stejnojmenné japonské klasiky Duch ve stroji natočil až o pět let později. Přitom před provalením aféry se mu nabídky jen hrnuly.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy