Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Snaha proslavit se? Nebo její profil napadli hackeři? Klara Lima ukázala na Instagramu úplně všechno!

O co tu jde? O nahotu!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Potetovaná Klara Lima to v životě neměla snadné. Za její drsným vzhledem se skrývá něžná duše, jak sama o sobě tvrdí. Před pár hodinami se ale na jejím profilu na Instagramu objevila její nahá fotografie v plné parádě. Opravdu to tam dala Klara dobrovolně, nebo je to hloupý omyl?

Kamarádka první české Barbie Gabriel Jiráčkové se tak trochu přepočítala a uveřejnila něco, co by mělo zůstat v soukromí. Na svém Instagramu uveřejnila fotografii, kde je zcela nahá od hlavy až k patě.

Zatím se neví, proč to Klara udělala, a zda-li to nebyl hackerský útok na její osobu.

Na názor jsme se zeptali její kámošky Barbie Gabriel Jiráčkové. „Já ani nevím, že tam tu fotku má. Sice ráda provokuje, ale moc mi to k ní nesedí. Spíš jestli ji nenapadl nějaký hacker. Já bych do nahých fotek nešla. Určitě ne do takových, které bych si sama vyfotila na mobil a někam je bez cenzury vystavila. Na druhou stranu je to její věc. Ať si každý dělá, co chce,“ sdělila pro eXtra.cz Jiráčková.

Na vyjádření Klary pořád čekáme. Má to nějaké rozumné vysvětlení? Nebo je to opravdu zoufalý pokus, jak na sebe upozornit?

Související články

Další články