Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smyslné video: Prudce erotická nositelka prsou Štěpánka Decastelo odhaluje na dámských toaletách své přednosti a tetování!

Moderátorka erotického pořadu a takzvaná „rajcovní zrzka“ Štěpánka Decastelo opět nezůstala nic dlužna své pověsti. Během bujného večírku se jala odhalit a ukázat na dámských toaletách své nové tetování.

„Nechala jsem si na svůj pravý bicák vytetovat písmena REMZ, která symbolizují mou rodinu: Reného, Evu, Michálka a Zuzu. Kdyby to šlo, nechala bych si vytetovat jen Evu, protože je to moje druhá duchovní ženská půlka, ale to už by bylo asi až moc,“ vysvětluje Štěpánka vztah k současné manželce svého bývalého manžela – Evě Decastelo.

Rusovláska si zároveň na Štědrý den nechala pod levé žebro vytetovat jméno svého přítele Filipa. „Tak už je mám všechny komplet. Co se týče mého syna Eliase, tak jeho už samozřejmě dávno vytetovaného mám, takže toho jsem jako jediného nemusela řešit,“ dodává se smíchem zrzka, která bude mít zanedlouho snad víc tetování než námořník po několikaleté zaoceánské plavbě.

Štěpánčiny ozdoby vzbudily každopádně na dámských toaletách velké pozdvižení, a to zejména u jedné ze slečen, která chtěla být vážené paní Decastelo během jejího odhalování těsně nablízku. Jak to vypadalo? Takhle!

Související články

Další články