Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smutný Upír Krejčí se pustil do sestry Jiřího Pomeje: Bylo mi z ní na zvracení!

Zdroj: archiv
+ Dalších 47 fotografií
galerie
Ve středu se umělci a veřejnost naposledy rozloučili s hercem, producentem a člověkem překypujícím energií Jiřím Pomejem (†54). V obřadní síni českobudějovického krematoria se sešly stovky lidí. Mezi nimi byl i bavič Václav Upír Krejčí, který byl znechucen. A to zejména ze sestry někdejšího filmového producenta Petry, na které nenechal nit suchou...

Rodina, kamarádi a kolegové se loučili s Jiřím Pomejem (54) i za tónů duetu Daniela Hůlky a Ivety Bartošové (†48) Z pekla štěstí Smuteční hosté si mezi sebou šuškali, že právě Pomejeho exmanželka jej po skočení smutečního obřadu přivítá na druhém břehu. „Jirka už je zase s Ivetkou,“ znělo chodbou českobudějovického krematoria.

Atmosféra byla celou dobu napjatá, a to zejména kvůli vztahům v Pomejeho rodině. "S Pomejákem jsem toho zažil docela dost. Tolik energie v člověku, který byl deset buldozerů najednou... V jedné větě řekl tisíce nápadů, které se daly realizovat. Mohl jsem mu jeho nadšení jen závidět. Když jsme se s ním jeli rozloučit, tak Pavel Pásek už říkal, nevšímejte si toho, jsme tam pro tu rodinu něco navíc, původně to vyznělo, že to nechtějí veřejně. A celá ta atmosféra... Bylo tam divných lidí, kteří tam byli se jen podívat, koukali na nás. Byla to výloha divných lidí, kteří na mě působili zvláštně," řekl eXtra.cz Upír Krejčí hodně smutným hlasem a pokračoval: "Bylo mi tam hrozně nepříjemně. Z naší umělecké strany, umělců tam nebylo tolik, cítili jsme se smutně. Nebylo to připravené tak, aby to bylo dojemné z mého pohledu... Byl jsem středem pozornosti u lidí, kteří mi nebyli moc příjemní. Celou dobu jsem koukal na Jirky sestru, která byla v křeči... Bylo to hrozné. Jsem člověk, který má radary na negativní lidi. Viděl jsem tu negativní auru. Příjemné mi to nebylo a když jsem viděl, jak křičí na novináře, bylo to nechutný a chtělo se mi zvracet... Jirka byl velmi populární a známá osoba. S tím se nedá nic dělat. Asi mu nepřáli, aby šel dělat umění," popsal nám své emoce Krejčí, který se s Jiřím Pomejem přátelil dlouhé roky.

Související články

Další články