Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Smutné narozeniny Ivety Lutovské. Místo oslavy oznámila rozchod s manželem: Nový začátek, nový život, říká modelka

Iveta Lutovská Vítová oznámila rozpad manželství. Za podnikatele Jaroslava Víta se provdala před jedenácti lety a mají spolu dvě děti.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Rozchod

Ty nejsmutnější narozeniny v životě prožívá modelka a moderátorka Iveta Lutovská Vítová (39). Místo plánování velkolepé oslavy totiž musela oznámit nepříjemnou zprávu. Po jedenáctiletém manželství se jí totiž rozpadl vztah s podnikatelem Jaroslavem Vítem, což naznačila na svém Instagramu. Na naše přímé věty nám zprávy o konci jejího manželství nevyvrátila!

Navenek působili jako stabilní pár, vše bylo ale zdá se jinak. Iveta Lutovská Vítová v den svých narozenin prostřednictvím svého Instagramu oznámila, že je její manželství s podnikatelem Jaroslavem Vítem v troskách. Ačkoliv neřekla nic napřímo, její slova jsou všeříkající.

„39. Pro někoho hodně, pro někoho málo. Pro mě tak akorát, abych začala nový život,” napsala Iveta k snímkům se svými dětmi, přičemž chlapeček Matěj se narodil teprve loni v červenci. Ani to ale její manželství zdá se nezachránilo.

Výzvy i pády k životu patří

„Těším se na nové zážitky, výzvy, ale i pády. To vše k životu patří. Nevím, co si pro mě osud připravil, ale jedno vím jistě - vždycky jsem tu byla a vždycky budu pro své děti. Mějte se krásně a všem oslavencům přeju všechno nejlepší!” dodala Lutovská, kterou jsme kontaktovali, aby nám potvrdila, že se s otcem svých dvou dětí opravdu rozešla. Ačkoliv nám to napřímo nepotvrdila, informace se ani nepokusila vyvrátit.

„Nový začátek určitě bude. V rámci věci do budoucna to chci nechat otevřené. Rozchod se nabízí, ale nechci se vyjadřovat. Je to nový začátek a jak se to bude vyvíjet, se uvidí,” sdělila nám Iveta, které jsme se zeptali, zda můžeme napsat, že se s Jaroslavem Vítem rozešli.

„Nechci to komentovat. Takhle to stačí. Nový začátek, nový život,” dodala Česká Miss 2009.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy