Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smutná rána pro seriál Ulice: Zemřel Julius Neumann, který zde hrál číšníka

Zemřel číšník ze seriálu Ulice.
Smutná zpráva zasáhla nejen seriál Ulice, ale celý český herecký svět. Julius Neumann, známý z oblíbeného seriálu, kde ztvárnil roli číšníka, zemřel. Ve věku 65 let tak navždy odešel do hereckého nebe.

Seriál Ulice přišel o jednoho ze svých aktérů. Ve věku 65 let zemřel Julius Neumann, známý pod přezdívkou Julek. Od mládí se pohyboval v hereckém světě a byl dlouholetým členem divadla Ypsilon.

Diváci si ho také mohou pamatovat z předrevolučních filmů a seriálů. V detektivkách hrál většinou blázny a lidi na okraji společnosti. V roce 1984 emigroval do Velké Británie, ale v roce 2005 se vrátil do České republiky a pracoval jako editor českého vysílání BBC.

„Julek Neumann byl nejenom vynikající překladatel a výborný" herec":https://www.extra.cz/tema/herec, ale především byl skvělý kolega a kamarád. Bude nám všem moc chybět,“ uvedli za celou Ypsilonku ředitel Jan Schmidt a dramaturg Jaroslav Etík.

Související články

Další články