Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smuteční hosté dostali v restauraci hašišové zákusky: 13 lidí skončilo v nemocnici

Zdroj: pixabay
ohrožení
Netradiční případ se stal v severovýchodním německém městě Rostocku. Do tamní restaurace přišlo na smuteční posezení několik hostů. Ti se po chvíli, co ochutnali kávu a zákusek, nestačili divit. Třinácti lidem se udělalo nevolno, jedna žena musela být převezena do nemocnice sanitkou, další se tam dopravili sami. Příčinou nevolnosti hostů byly hašišové zákusky!

Hostům se udělalo po pár soustech nevolno. Někteří z nich měli i závratě. Vše zapříčinila nešťastná náhoda. Dortíky, které byly smutečním hostům včetně vdovy podány, přinesla do restaurace jedna ze zaměstnankyň, jejíž osmnáctiletá dcera zákusky peče.

Matka mladé pekařky vytáhla před smuteční hostinou z mrazáku omylem jiné zákusky a dopravila je do restaurace.

Tam poté napáchaly velkou paseku. 13 lidem se udělalo nevolno a všichni skončili u lékaře. Hosté se obrátili i na policii. O netradičním případu informuje ČTK s odkazem na německé noviny Bild

Podle policie je nyní osmnáctiletá pekařka vyšetřována pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti ve třinácti případech, také z narušení smutečního setkání a zodpovídat se bude i kvůli porušení protidrogového zákona.

Hašišové koláčky, které se omylem dostaly do restaurace, měla prý pro svou potřebu.

Související články

Další články