Už to vypadalo, že se nad Uhříněvsí vyjasnilo a vzpomínka na Josefa Rychtáře (56) bude pomalu utichat, jenže to by nesměl jeho syn Josef junior rozpoutat další válku, kterou pánové řeší přes média. Starší syn proti svému otci po smrti Ivety Bartošové (†48) ostře vystupuje, tvrdí, že měl na její smrti podíl, a teď dokonce vyrukoval s tím, že měl v den smrti Ivety vyhrožovat exmanželce Darině zabitím.

Rychtáře tahle informace vytočila doběla, a přestože se eXtra.cz svěřil, že svému synovi napsal smsku, ve které ho nazval zku***synem, zapomněl dodat, že zpráva měla mnohem vulgárnější charakter. Josef junior totiž pojal podezření, že válčit s otcem přes média je dobrá cesta, a rozhodl se na svém facebookovém profilu zveřejnit část konverzace, z níž se udělalo špatně v redakci i těm nejotrlejším.

„Ty zk*rvenej prolhanej z**de, pro mě jsi skončil. Pro mě jsi mrtvej, pamatuj si to do konce života. Za války se hajzlové stříleli,“ zní jen část slov, která Rychtář synovi poslal. Že se Rychtář nechá snadno vytočit, není nic nového, místo toho, aby nejdřív napočítal do deseti a pak na toto tvrzení (ať už je pravdivé, nebo ne) zareagoval. Tímhle jednáním si proti sobě akorát poštve i ten zbytek veřejnosti, který byl ještě na jeho straně, a samozřejmě očekáváme, kdy se se synem Josefem spřáhnou i Domenico Martucci (38) a Zdeněk Macura (40), dvě Rychtářovy noční můry.