Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

SMRT V EGYPTĚ: Bílé maso pro bohatého šejka do harému? Magda (†27) byla v Hurghadě asi umučena kvůli sexuálním orgiím!

+ Dalších 11 fotografií
Sedmadvacetiletá Magda Žuk zemřela za velmi podivných okolností v egyptském letovisku Hurghada. Egyptská strana zřejmě něco tají. Dívka prý údajně vyskočila z okna. Jenže zranění, která před smrtí utrpěla, naznačují mučení. Rodina se domnívá, že dívka byla před smrtí znásilněna. Měla skončit v harému?

Polka Magdalena Žuk se z dovolené v Egyptě už bohužel nikdy nevrátí. Zemřela za podivných okolností v Hurghadě. Její přítel je přesvědčen, že egyptská strana něco tají. Do vyšetřování se už vložil známý polský detektiv Krzysztof Rutkowski – psali jsme ZDE

Podle rodiny si Magda vyrazila sama na místní diskotéku. Pak ji zřejmě někdo zdrogoval a zneužil Rodina je přesvědčena, že dívka byla opakovaně znásilněnaq.

Když po telefonu hovořila s přítelem, řekla mu, že se stalo něco, čemu by stejně neuvěřil Plakala do telefonu a byla velmi vyděšená.

Podle polského webu WP Wiadomości existuje několik vyšetřovacích verzí, co se přesně mohlo stát. Soukromý polský detektiv Krzysztof Rutkowski pracuje s verzí, že dívka byla zdrogovaná a pak skupinově znásilněna. Hovoří se o tom, že potom měla skončit u bohatých lidí jako sexuální hračka.

Jisté je, že Magda prožila před smrtí traumatický zážitek. Pak zřejmě vyskočila z okna. Nebo ji někdo vyhodil...

Související články

Další články