Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Smrt ho chtěla od 5. října. Pilot formule 1 Jules Bianchi (25) se z kómatu nedokázal probrat a zemřel

Jules boj o svůj život prohrál. Bylo mu 25 let.
Pilot formule 1 Jules Bianchi zemřel. Bylo mu pouhých 25 let. Od 5. října loňského roku byl francouzský jezdec v kómatu. Jeho vyhlídky nebyly vůbec dobré. Lékaři mu dávali jen hodně malou naději.

„Jules bojoval do poslední chvíle tak, jako to dělal vždy, ale bitva dnes skončila. Naše bolest je nezměrná a nepopsatelná,“ uvedla jeho zdrcená rodina na Twitteru.

Projevy soustrasti začaly už během noci přicházet z celého sportovního světa. „Bylo nám ctí, že závodil v našem týmu,“ napsala stáj Manor-Marussia.

Bianchi havaroval 5. října na okruhu v Suzuce. Ten den pršelo a francouzský pilot ztratil kontrolu nad svým strojem a vrazil do přistaveného jeřábu. Při nárazu utrpěl rozsáhlá zranění hlavy.

Od té doby byl Bianchi v bezvědomí. Objevovaly se zprávy, že se na krátký okamžik probral, ale to bylo spíše zbožné přání fanoušků. Z kómatu se probrat nedokázal.

Mohlo by vás zajímat

Další články