Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Smích ji přešel: Pašeračku Terezu prý trápí vážné ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

+ Dalších 27 fotografií
Soud s Terezou
Navzdory neustálému odsouvání konce soudního procesu se Tereza H. (22) usmívala. Zubící se pašeračku teď ale zřejmě nějakou dobu neuvidíme. Podle pákistánských médií se totiž potýká se zdravotními problémy, které nejsou zanedbatelné.

Pašeračka Tereza H. spoléhala na slib soudce, že už v říjnu padne v jejím případě verdikt. Dívka, v jejímž kufru našli celníci devět kilogramů heroinu, se ale rozuzlení stále nedočkala.

Navíc se musí potýkat s další nepříjemností. Jak informovala pákistánská televize Lahore News, Tereza trpí vážnými zdravotními potížemi. Za nemoc prý může špatná smogová situace, která v pákistánském Láhauru, kde sedí ve vazbě, panuje.

Zpravodajové televize upozornili, že hustý smog může způsobovat alergii. Zároveň ohrožuje zrak, oči totiž pod tíhou prachu trpí.

České ministerstvo zahraničí o Terezině nemoci nemá žádné informace. Soud s rodačkou z Uherského Hradiště, která vytrvale tvrdí, že o drogách ve svém kufru neměla tušení, bude pokračovat ve čtvrtek 15. listopadu.

Mohlo by vás zajímat

Další články