Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Slonice v cirkuse udupala cvičitele, zabili ji 100 ranami z pušky! Video obsahuje brutální záběry, jen 18+!

Slonice v cirkuse udupala cvičitele, zabili ji 100 ranami z pušky! Video obsahuje brutální záběry, jen 18+!
Zdroj: youtube.com

Organizace zabývající se právy zvířat PETA zveřejnila video, na kterém je znázorněn případ, který se stal před dvaceti lety na Havaji v tamním cirkuse

Slonice Tyke během vystoupení zaútočila na svého cvičitele, kterého zabila a při útěku zranila vážně dalších třináct lidí. Na místo se okamžitě dostavila policie a do slonice vypálili sto ran, než tělo zvířete padlo mrtvé na kapotu jednoho z aut.

PETA chce tímto videem z roku 1994 ukázat, jak moc zvířata v cirkusech trpí a jak vážné následky to na jejich psychiku může mít. Není prý žádným překvapením, že zvířata v zajetí takhle reagují. Cirkusy totiž používají k tréninku násilí, zastrašování a extrémní věznění, říkají zástupci organizace.

Ta už zaznamenala jedno vítězství, a to když Mezinárodní moskevský cirkus potvrdil, že během přehlídky na Neal S. Blaisdell Center v Honolulu budou vystupovat pouze jejich umělci a žádné zvíře.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy