Všichni fanoušci i ti ostatní s napětím očekávali, co z Veroniky Kopřivové o Vánocích konečně vypadne. Slibovala totiž, že vyrukuje na veřejnost s opravdu zásadním prohlášením. Češi, kteří bezmezně milují hokejového Boha Jaromíra Jágra a zákonitě také jeho partnerku Veroniku Kopřivovou, si mohli ukousat nehty netrpělivostí.

Všichni jsme stalkovali její sociální sítě, skoro nám zaskočila rybí kost v krku, jak jsme nedočkavě očekávali její prohlášení, a ono NIC. Veronika během Vánoc neřekla nic světoborného. A my jsme už čekali, že se začnou přepisovat učebnice dějepisu a Veronika vstoupí se svým výrokem do historie. Bohužel se nic takového nestalo.

Po Vánocích se zdálo, že přilétávají první vlaštovky, když Veronika naprosto zděšená prohlásila, že přibrala neskutečných a alarmujících 2,5 kilogramu. A pak to přišlo! Veronika konečně ze sebe vydala své dlouho očekávané vyjádření.

Veronika se během silvestrovských oslav bez svého přítele natolik nudila, že začala sjíždět můj profil a tajně mě sledovat. Nejdříve jsem ji podezírala, že je to takový malý agent, který se chce kamarádit. Bohužel naše přátelství ztroskotalo na tom, že Verča neví, co je to absint a body shot. Nebo alespoň dělá, že to neví.

Řekněte, která striptérka by neznala tyhle dvě základní věci? Navíc její fotky z mládí ji jasně usvědčují z toho, že ta holka musí minimálně vědět, co je to griotka, když její flašku tak vroucně objímala.

Veronika mi věnovala pár krásných řádků, ve kterých evidentně použila náhodný generátor slov, jinak si nedokážu vysvětlit, kde se v tom příspěvku vzala slova jako soudnost a úcta.

Závěrem mi vzkázala, že mi to pán spočítá. Já si teda nejsem moc jistá, jaký pán by mi to měl spočítat. Ale myslím si, že co se týče Veroniky, tak spousta pánů převážně z Německa má na jejím těle spočítáno snad úplně vše.