Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sledovali jste včera Slunce, seno, erotika? Těchto 5 věcí jste o filmu určitě nevěděli!

Sledovali jste včera Slunce, seno, erotika? Těchto 5 věcí jste o filmu určitě nevěděli!
Zdroj: Facebook
Troškova trilogie Slunce, seno patří mezi kultovní filmy české kinematografie. I když milovníci kvalitních filmů při vyslovení jeho jména prskají, tyhle snímky jsou prostě svým způsobem geniální. Včera jste na obrazovkách mohli vidět poslední díl, natáčený v Itálii. Myslíte si, že jste o snímku Slunce, seno, erotika věděli všechno? Vsadíme se, že tyhle detaily jste nepostřehli!

Postavičky z Hoštic opustily svoji rodnou ves a vydaly se do Itálie. Tehdy uběhly dva roky od revoluce a Troškovy "báby" si neuměly ani představit, že by na stará kolena cestovaly k moři. Jak tohle mohlo dopadnout?

1. Místo italského kravína škola v přírodě

Pamatujete si na scény z "luxusního" kravína, který Čechům představovali v Itálii O žádný jižanský venkov nešlo, protože všechny interiéry se natáčely v Čechách. Konkrétně tento byl ze školy v přírodě ve Volyni.

"V Itálii jsme točili vše, co bylo venku. Nemohli jsme si dovolit platit za nic, co by se dělalo uvnitř. Takže je to tak trochu podvůdek na diváka, kterému to ale jistě nevadí a vlastně by na to ani nepřišel," vzpomíná dnes režisér Troška

2. Zraněná Hanušová

Jaroslava Hanušová a Helena Růžičková se staly oběťmi únosu italských mafiánů. Když po ní jeden z nich hodil botu, ona spadla tak nešťastně, že utrpěla otřes mozku. Záběr ve filmu zůstal.

3. Natáčení načerno

Troška odjel natáčet do Itálie načerno. Na vyřizování formalit tenkrát nebyly peníze, a tak to prostě riskl. Naštěstí se na nic nepřišlo, ale kdyby ano, mohl z toho mít pěknou polízanici!

4. Trapas v hotelu

Vzpomínáte na scénu, kdy se Helena Růžičková nemá v hotelu čím přikrýt a na pomoc jí přišla roztomilá pokojská, která skočila do postele k jejímu manželovi? Scéna se nenatáčela v Itálii ani v v Hošticích, ale v pražském hotelu Evropa na Václavském náměstí!

5. Záhadný Škopek

Škopková pracovala v kravíně, sekýrovala celou rodinu, ale co vlastně dělal manžel Škopek? To nikdo neví! Všechny série jenom sedí u piva a poslouchá manželku. Napadlo vás vůbec někdy, čím se vlastně živí? Tohle Troška divákům nikdy neprozradil.

Související články

Další články