Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slavomanská trapka Eva z VyVolených se uboze navezla do lesbičky Pavlíny. Na Facebooku uráží její orientaci, ze zbytku se vám zvedne žaludek!

Eva je opravdu k politování. Vzkaz pro pořadatele večírků a kliniky
plastické chirugrie: V osobě Evy se jedná o mimořádnou výjimku
z pravidla, že negativní reklama je taky reklama :-)
Zdroj: reprofoto youtube.com, archiv TV Prima, facebook.com
+ Další 3 fotografie

Slavomanka Eva Feuereislová (24) se stále nemůže vzpamatovat z toho, že se jí nepodařilo vyhrát čtvrtou řadu reality show VyVolení, případně, že se jí po deseti letech zoufalého otravování novinářů podařilo na dva měsíce prosadit. Co se show týče, doposud nemůže rozdýchat, že ji v duelu porazila sympatická Pavlína, které teď pořádně naložila na Facebooku.

Místo toho, aby se Feuereislová stáhla do ústraní kvůli svým podvodným praktikám v jednom autobazaru, se svou manažerkou, známou lovkyní umělých vlasů Patricií Kossevovou (44) objíždějí plastické kliniky a kosmetické salóny po celé republice ve snaze namluvit jim, že když Evě vylepší některou část těla, dostane se jim veliké propagace. Nedávno se v médiích objevila zpráva, že se její bývalá kolegyně z Vily Pavlína Zochová přihlásila do soutěže X Factor, kterou Prima začne vysílat na jaře. Tohle už slávy chtivá dívka nemohla rozdýchat, protože se sama chtěla stát zpěvačkou. Jenže porota novácké SuperStar se jejímu pěveckému antitalentu vysmála a vyrazila s ní na castingu dveře, a tak teď kope kolem sebe zhrzená Eva, jak může.

Na jejím facebookovém profilu se objevil komentář k Pavlíně. „Nemělo by se psát i NeVyVolená a netalentovaná slavomanka Pavlína Zochová?! Myslím si, že toho moc předvést neumí, pokud se nespokojíte s tím, že asi Mirku bude dobře uspokojovat, když jsou spolu tolik let,“ objevilo se na stránce Feuereislové. I když to na první pohled vypadá, že některé statusy píše cizí osoba v zástupu Feuereislové, ona s tím očividně souhlasí. „Ubohé byly možná tak lži Pavlíny a Mirky v soutěži. Na mém posouzení je, co se tady bude postovat a co ne. Tudíž si tu můžu dávat, co chci já i můj management,“ ohradila se známá slavomanka nad příspěvky lidí, kterým se vulgarity vůči Zochové a její partnerce Mirce nelíbily.

Když jsme oslovili Pavlínu, co na chování této charakterově prohnilé osoby říká, překvapila nás její klidná reakce. „Já to vůbec nečtu, nemám k tomu co říct. Jestli se Eva takhle zviditelňuje, je to její věc,“ řekla eXtra.cz Zochová.

A zatímco si Feuereislová nechává kompletně zrekonstruovat svůj zevnějšek, věřitelé, kteří kvůli ní přišli o spousty peněz, stále podnikají kroky, které brzy povedou k tomu, aby spravedlnosti bylo učiněno za dost.

Související články

Další články