Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slavomanka Eva natočila video, ve kterém ukázala "kasičku" a vydávala zvuky jako při divoké kopulaci

Slavomanka Eva natočila video, ve kterém ukázala "kasičku" a vydávala zvuky jako při divoké kopulaci
Zdroj: youtube.com

ExVyVolená Eva Feuereislová (24) dělá všechno pro to, aby zprávy o ní jen tak neutichly, když už se jí podařilo v reality show VyVolení udržet dva měsíce. Na velké finále si oblékla odvážný model, skákala po tanečníkovi Filipu Jankovičovi a teď o sobě dokonce natočila video, jak žehlí.

I když bychom podobné video normálně nechali zapadnout v propadlišti dějin trapasů a zbytečných nahrávek na YouTube, musíme se o něj s vámi podělit, protože vy jste naši čtenáři a neustále nám na redakční email zasíláte prosby, abychom o Feuereislové psali i potom, co v soutěži skončila.

My vám chceme vyhovět, proto se můžete podívat na video, kde si slavomanka Eva nažehluje samolepku na zadek, přičemž nebýt obrazového záznamu, mysleli bychom si, že Feuereislovou angažovali do filmu pro dospělé. Případ s pofidérními praktikami v jistém autobazaru, kde bylo okradeno několik zákazníků, samozřejmě nadále bedlivě sledujeme.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články