Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slavomanka Eva F. si kvůli smradu v MHD narvala do nosu menstruační tampóny. Chcete to opravdu vidět?

Bacha, ve fotogalerii dojde k odhalení.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Zoufalá hvězdička Eva Feuereislová (24) pochopila, že to s ní horší už být nemůže, a tak se chová, jakoby ji měli každou chvíli přikurtovat k lůžku a nadopovat koňskými dávkami sedativ, což je pro tuto nebohou dívku to jediné možné vysvobození, kdy na chvíli přestane její mozeček vyrábět akční scénáře typu kdo všechno chuděře zlé nepřeje a jak zároveň udělat něco děsně šokujícího.

Protože Eva nezná slovo kreativita a její chování je i v čtyřiadvaceti letech na úrovni pětiletého dítěte, které volá po pozornosti, které se mu doma nedostávalo, a tak si ji vynucuje bizarními kousky jinde, pojala podezření, že bude hrozně zajímavé, když do svého „rebelského“ pohledu na smrad v městské hromadné dopravě zapojí i menstruační tampony. Ty jí totiž mají pomoci zabránit cítit smrad z ostatních lidí, haha, moc originální, výrobce produktu pro ženy už teď sepisuje smlouvu, protože takto geniální nápad, jak jeho výrobek prodat, ještě neviděl, a reklamní agenturu, která mu promo vyrábí, pošle k šípku.

Tuto hygienickou pomůcku si nebohá plastiková postavička oblíbila už i ve Vile VyVolených, kde si tampóny strkala do uší, aby neslyšela ječák soutěžící Romany. Jakoby se ten její dal poslouchat

Související články

Další články