Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slavný seriál 24 hodin se vrací a tentokrát se přesune do Londýna! Podívejte se na první upoutávku

Jack Bauer nebyl na televizních obrazovkách od roku 2010, kdy se odvysílala poslední, 8. série seriálu 24 hodin. Ten vždy v jedné sezoně ukazoval jeden jediný den, každý díl se odehrával v reálném čase a celý seriál byl plný zvratů a akcí.

Ještě před natáčením osmé sezony herec Kiefer Sutherland i producent Howard Gordon svorně říkali, že to bude poslední série a pak už natočí jenom film, který půjde do kin.

V jednu chvíli se mluvilo dokonce o tom, že film by se měl odehrávat v Praze, ale nakonec z toho sešlo. Nejenom z Prahy, ale z celého celovečerního filmu pro kina. Místo toho se televizní stanice FOX, kde se seriál vysílal, rozhodla vytvořit kratší minisérii, která bude mít čtyři díly a už se nebude odehrávat v reálném čase, ale přeskakovat v něm.

Vše ostatní ale zůstává při starém – drsný agent Jack Bauer, spousta akcí a zvratů. A ano, ještě jedna zásadní změna bude. Děj se bude odehrávat v Londýně, kde se i natáčelo!

Související články

Další články