Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slavný herec je pyšný na svou dceru Dakotu Johnson: Je nejtalentovanější na světě, tvrdí

Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Otec Dakoty
Oblíbená herečka Dakota Johnson (30) se narodila do umělecké rodiny. Jak maminka Melanie Griffith (62), tak i její otec Don Johnson (69) jsou herci. A právě Don je na svoji dceru patřičně hrdý. O Dakotě má jen dobré mínění. Považuje ji za jednu z nejskvělejších hereček. Co dalšího Don prozradil?

Jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu. Stejně tomu je i v případě herečky Dakoty Johnson. Narodila se slavným rodičům Melanii Griffith a Donu Johnsonovi. Zdědila po nich talent a stejně jako oni se vydala na hereckou dráhu.

Za své herecké výkony sklízí celosvětový úspěch. I doma jsou na hvězdu 50 odstínů šedi hrdí. Obzvlášť pak její otec Don. Poskytl rozhovor pro magazín The Sunday Telegraph’s Ste­llar, ve kterém svou dceru vychvaloval až do nebe. „Ovšemže jsem její otec, ale také dokáži rozpoznat talent,“ řekl Don. „Dakota je jednou z nejtalentova­nějších hereček na světě,“ pokračoval.

Také se rozpovídal o tom, jaký mají vztah s bývalou manželkou Melanií. „Je to docela jednoduché. Když milujete své děti a chcete se s nimi podělit o svůj život, je pošetilé hanobit se nebo nepřátelit s jejich matkou,“ vysvětloval Johnson.

Melanie a Don tvořili pár dlouhé roky. Dokonce si během jejich vztahu s pauzami stihli říct dvakrát ano. První manželství netrvalo moc dlouho a přečkalo pouze pár měsíců v průběhu roku 1976. Podruhé už jim to vydrželo o něco déle. V manželském svazku byli od roku 1989 až do roku 1996. Poté přišel rozvod a Dakotu vychovával nevlastní otec Antonio Banderas.

Související články

Další články