Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Slavný herec Harrison Ford je v kritickém stavu, zřítil se ve svém malém letadle

Harrison Ford si letadlo sám pilotoval.
+ Další 4 fotografie
Hollywoodský matador havaroval ve svém malém letadle na golfovém hřišti u Venice Beach v Los Angeles, podle prvních zpráv je herec v kritickém stavu.

Pilotování malých letadel měl slavný herec Harrison Ford (72) jako koníček a jedno takové, přesná replika letadla z druhé světové války, s ním z dosud nezjištěných příčin havarovalo.

Stroj se zřítil na golfové hřiště u Venice, za nehodu může podle informací mechanická závada, ale herec na tom není prozatím dobře. Převezli jej v kritickém stavu do nemocnice v Santa Monice.

Zprávu o nehodě letadla obdržely místní záchranné složky někdy kolem třetí hodiny odpolední tamního času a hvězda filmů jako Hvězdné války, Blade Runner nebo Indiana Jones utrpěl zranění hlavy s krvácením do dutiny lebeční.

Přestože byl podle svědků bezprostředně po havárii při vědomí, jeho stav se poté zhoršil a mohlo by jít o vážné poranění předního mozkového laloku.

Mohlo by vás zajímat

Další články