Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šla do sebe a přestala ji ukazovat na baru! Pavla Vitázková se projevila jako dáma! ŽHAVÉ FOTO V GALERII

V roce 2015 se nestyděla a projevila se jako nestoudnice. V roce 2017 už
je za dámu!
Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com - Tino Kratochvil
+ Další fotografie
Už si nesahá do rozkroku ani neukazuje fotografům svůj klín! Naopak je z ní nádherná dáma, která je ozdobou každé společenské akce. Na herečku Pavlu Vitázkovou (38) je pořád velmi hezký pohled.

Čtyřicítka se nezadržitelně blíží, ale herečka Pavla Vitázková zraje jako víno. Na plese v Brně se projevila jako dokonalá dáma a vynesla nádherné černé šaty.

Mnozí pánové tajně doufali, že oblíbená herečka ukáže rozkrok, jako to předvedla v divokém roce 2015, ale tentokrát se nedočkali.

Herečka, kterou proslavil seriál Cesty domů, se po porodu dostává do vynikající formy. Hlavně se snaží hubnout, aby se do plesových šatů po porodu vůbec dostala. Redaktorům Blesku se pochlubila, že už má dole 25 kilo a brzy se dostane do optimální formy. Tak uvidíme, třeba její klín ještě neřekl poslední slovo a zase někdy bude provokovat se stehny daleko od sebe.

Související články

Další články