Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Skyler nezvládne výchovu Chrudoše! Je to hysterická pinda a František podpantoflák!

Chrudoš to bude mít v životě těžké!
+ Dalších 8 fotografií
Skyler je hysterická zlatokopka, a když není po jejím, dělá kolem sebe pěkně dusno. Mladý, nezkušený a hlavně zamilovaný František dělá všechno, co jí na očích vidí. Chcete vědět jak tenhle dojemný románek bude pokračovat v dalších letech v nekonečném seriálu Ulice?

Milovníci nekonečného seriálu Ulice sledují s napětím tento týden každičký díl. Jejich milovaný František se stal fotrem a panovačná Skyler, která má vždy pravdu, matkou. Všichni jste určitě drželi Skyler palečky při tom komickém porodu, který neměl s tím opravdovým snad nic společného, kromě upoceného čela hlavní aktérky.

Novopečená maminka Skyler dala svému synovi opravdu skvostné jméno. Evidentně si neuvědomila, že kdyby to bylo v reálném životě, tak by za šest let byl Chrudošek tím nejvíce šikanovaným dítětem ve škole.

Každý, kdo se jmenuje Chrudoš, je totiž předurčen k tomu, aby mu děti ve škole strkaly hlavu do záchodu a házely mu nedopalky od cigaret do kapuce od mikiny. Pokud jste opravdu bystrými diváky, tak jste si mohli všimnout, že chuděra František se snažil vznést námitku ohledně tohoto stupidního jména. Ale marně.

I když se snažil zhruba tak tři sekundy vysvětlit své drahé polovičce, že tohle není vhodné jméno, tak byl okamžitě zaražen. Skyler v tomhle vztahu vládne tvrdou rukou a co řekne, to platí. Chudák Franta je pod papučem a skáče, jak tyranka píská.

Jelikož je Ulice nekonečný seriál, tak to zhruba za deset let bude vypadat následovně: Strhaný František bude mít tři zaměstnání, aby vyhověl své bohyni Skyler. Chrudoš bude tlustý špekoun s kulatými brýlemi, který bude jednou týdně docházet k psychologovi.

Skyler bude Františka podvádět s Eddiem, který tou dobou bude už pěkně za vodou. A pokud Franta vznese nějakou námitku, Skyler udělá hysterickou scénu a bude vyhrožovat, že Frantu opustí, to on ale nikdy nepřipustí.

Mohlo by vás zajímat

Další články