Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Skutečný hrdina! Tenhle frajer neváhal nasadit svůj život pro záchranu batolete

Superhrdinové skutečně existují a jsou mezi námi! V Číně jednoho takového mají, neváhal totiž nasadit život pro záchranu batolete!

Čína má nového superhrdinu! Potěšující navíc je, že nejde o další pokemonovskou postavičku, ale hrdinu z lidu.

Jmenuje se Wang Baocheng, pochází z města Wej-fang v provincii Šang-tung a jeho odvážná reakce zachránila život malé čínské holčičce!

Ale popořadě: Wang se vracel unavený z práce, když vtom nejdříve uslyšel nářek a poté i uviděl potenciální obrovskou lidskou tragédii.

Batole, které bylo zaklíněné ve čtvrtém patře mezi okny a šachtou, v tu chvíli mělo mizivou šanci na přežití. Případný pád by proto znamenal jistojistou smrt dítěte.

Hrdinný záchrance z lidu proto neváhal ani vteřinu a ihned se vydal vstříc nebezpečné misi plné nástrah, zodpovědnosti i vlastního ohrožení života.

Wang Baocheng si proto vylezl na římsu podržet holčičku a poté se mu ji podařilo zachránit vskutku neotřele. Ke své záchranné misi totiž využil pouze mop na vytírání podlahy!

Vše naštěstí dobře dopadlo a Čína tak vzývá nového opravdového hrdinu, kterým tento statečný zachránce dozajista je!

Mohlo by vás zajímat

Další články