Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Skutečné poslední fotografie před smrtí! Muž chtěl vyfotit medvěda a ten ho poté roztrhal zaživa!

Když vidíte medvěda, utíkejte.
Zdroj: West Milford Police

Když vás někdo upozorní, abyste si dali pozor na medvěda, raději poslechněte. A poslední, co chcete dělat, je jít blíž a snažit se ho vyfotografovat na mobilní telefon.

Darsh Patel se čtyřmi kamarády z univerzity, kde všichni studují, sedli do auta a hodinu jeli do lesů poblíž New Jersey na turistickou výpravu. Tam potkali několik turistů, kteří je upozorňovali na medvěda, před kterým utíkali. Studenti ale varování neuposlechli a šli ho najít, aby si ho vyfotografovali.

Skutečně ho našli, Darsh Patel vyndal mobilní telefon a začal fotit. Nejprve byl medvěd ve vzdálenosti 90 metrů, ale začal se pomalu přibližovat. Jakmile byl na 4 metry od nich, všichni začali utíkat, ale to byl moment, kdy medvěd brutálně zaútočil.

Kamarádi policii řekli, že naposledy oběť viděli, jak se snaží bez boty vylézt na nějaké skály. Poté zavolali policii, která našla Patelovo znetvořené tělo, které medvěd hlídal. Zastřelili medvěda, ale Darshovi už nebylo pomoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články