Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

SKOROVRAH LUKÁŠ NEČESANÝ připravil šokující úder! Co chystá na soudce?

Lukáš je nyní na svobodě. Do kriminálu se už vrátit nechce.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Lukáš Nečesaný se do kriminálu vrátit už nikdy nechce. Spolu se svým vlivným tatínkem chystají drsný tah proti soudci. Co připravují?

Nejvyšší soud znovu vrátil případ Lukáše Nečesaného ke Krajskému soudu do Hradce Králové. Lukáš Nečesaný tak bude muset znovu od základu začít vysvětlovat, zda má (nebo nemá) prsty v loupežném přepadení kadeřnice z Hořic.

Rodina Lukáše Nečesaného je přesvědčená, že policie a soudci spáchali justiční zločin. Lukáš prý nic neudělal a do vězení měl nastoupit na základě fingovaných důkazů. A Lukáš spolu s tatínkem vyhrožují, že chystají drsnou odvetu. „Jsem přesvědčen, že s mými právníky podáme na soudce Vacka nejen kárnou žalobu, ale zřejmě i návrh na trestní stíhání,“ uvedl pro Blesk Nečesaný starší.

Lukáš Nečesaný moc dobře ví, že kdyby jeho tatínek nebyl vlivným ředitelem nemocnice, že by shnil v base. „Kdyby taťka neměl možnosti, jaké má, tak ještě sedím v kriminále,“ uvedl Lukáš. Moc dobře si uvědomuje, že kdyby rodina neměla peníze, tak by žádný nový proces nemohl začít.

Související články

Další články