Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Skoro padesátka Bočanová skončila ve VIPkách, nahradí ji asi Verešová. To zas budou Češi nadávat!

Bočanová končí ve VIPkách a Verešová už nacvičuje české „Ř“.
Zdroj: herminapress.cz

Moderátorka Mahulena Bočanová (47) už podruhé okusila, jaké to je dostat padáka z významného pořadu, díky kterému si posilujete image a tím i cenu na poli šoubyznysu. Bočanovou kdysi vyhodili z Top Staru, kde ji nahradila nudná a opotřebená Gábina Partyšová (35), aby po jejím vyhazovu nastoupila leklá ryba Iva Kubelková (36). Bočanová dostala jako bolestné moderování VIP zpráv, ale co si budeme namlouvat, Top Star sice začal po odchodu Mahuleny upadat, ale odhozená moderátorka v pořadu, kde se střídá s dalšími kolegyněmi, už nemá šanci zazářit tak jako v sólo projektu.

Teď navíc skončila Bočanová i ve VIPkách, sama Mahu uvádí, že potřebuje víc času, protože hodně dělá v divadle, a televize Prima jí jako úlitbu slíbila hlavní roli v připravovaném seriálu, který se začne brzy natáčet. Nakonec to ale nejreálněji vypadá tak, že bylo potřeba po angažování několika nových tváří některou z těch „starších“ vyndat z kola ven. Už několik dní se navíc šeptá o Andree Verešové (33), která má do VIPek nastoupit a každý den prý trénuje českou výslovnost. I tak si ale tipujeme, že to švitořivá Slovenka po své premiéře pořádně odnese. V internetových diskuzích rozhodně.

Související články

Další články