Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Školačka napekla spolužákům koláčky, kořenila je popelem z mrtvého dědečka!

Zdroj: profimedia
Policie v severní Kalifornii vyšetřuje zcela bizarní případ na střední škole! Studentka měla připravit koláčky, do kterých přidala popel svého dědečka, a následně je nabízela svým spolužákům ve třídě! Trest ji zřejmě mine.

Studentka střední školy v severní Kalifornii se rozhodla pro zcela nepochopitelný čin! Napekla domácí koláčky, do kterých jako tajnou přísadu přidala popel svého zesnulého dědečka. Napečené cukroví nabízela spolužákům a minimálně devět z nich ochutnalo!

Celou událost potvrdil zástupce místní policie, poručík Paul Doroshov: „Studentka Da Vinci Charter Academy řekla svým spolužákům, že koláčky popel zesnulého dědy obsahují, nikdo jí to ale nevěřil a mysleli si, že se jedná o legraci.“

O celé věci promluvil i spolužák Andy Knox, který pozřel jeden z koláčků:" Nevěřil jsem jí, dokud nevytáhla urnu! Tvrdila že koláčky obsahují zvláštní ingredienci. Chvíli jsem měl strach, že do pečiva přidala drogy, nebo jiné omamné látky, ale urna mě přesvědčila. Navíc to skřípalo mezi zubama," doplnil spolužák dívky pro New York Times.

Vyšetřovatelé a policie neví, jak dívku potrestat! Pozření popela totiž není trestný čin, a tak neví za co by dívku potrestali. Případ zatím neuzavřeli, a za celý incident se omluvil ředitel prostřednictvím Facebooku a emailu. Tvrdí, že studenti čin litují.

Související články

Další články