Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Školáci podle horoskopu: Jaké znamení se snadno učí cizí jazyky a kdo má potíže s disciplínou?

Ve škole je vždycky taková legrace :-)

Tak nám to zase začíná, povzdechli si na začátku září mnozí rodiče. Jestli chcete vědět, co můžete od svého potomka ve škole očekávat, napoví vám jeho astrologické znamení. Případně si podle zvěrokruhu připomeňte, jací jste byli v dětství vy sami.

Beran

Berani jsou aktivní a soutěživí, zajímá je všechno nové. Chvilku neposedí, potřebují být pořád v pohybu. Mají rádi volnost, pravidla nesnášejí. Dítě v Beranu je dosti vznětlivé, je to vůdčí osobnost, ze školy tak občas dorazí s poznámkou. Učení mu jde dobře za předpokladu, že se na něj dokáže soustředit. Lépe zvládá matematiku a fyziku než dějepis nebo zeměpis. Cit má pro český jazyk, ale i pro angličtinu.

Býk

Malí Býci jsou spolehliví, houževnatí a většinou poslušní. Potřebují postupovat pomalu a mít dostatek času, aby učivu porozuměli. Co se jednou naučí, to si dlouho pamatují. Bývají oblíbení jak u spolužáků, tak u učitelů. Býk je konzervativní a tvrdohlavý, požadavky mu musíte logicky vysvětlit, na příkazy zapomeňte. Baví ho nauky o přírodě, jednou mu půjde ekonomie, má estetické cítění, často i hudební talent.

Blíženci

Dítě ve znamení Blíženců je bystré, zvídavé a neposedné. Nevyžaduje dlouhé vysvětlování, aby něco pochopilo. Bez problémů stíhá školu i mnohé zájmové kroužky. Je výřečné a má potíže s udržením pozornosti. Blíženec mívá plno kamarádů. Nepotrpí si na pravidelný režim, ráno může zaspávat. Má tendenci zpochybňovat názory druhých a hledat jiné vysvětlení. Dobře se učí cizí jazyky, baví ho zeměpis.

Rak

Raci jsou citliví a zranitelní, nejednou se stávají obětí šikany. Špatně snáší negativní hodnocení, jsou introvertní, s ostatními dětmi si kolikrát nerozumí. Osobnost malého Raka se vyvíjí pomalu, ale na konci školy to pak všem vytmaví. Bývá umělecky talentovaný, má velkou představivost a dobrou paměť. V učení mu pomáhá stereotypní opakování. Zajímá se o historii, kluci mají matematické nadání.

Lev

U školáků narozených ve Lvu se už od mala projevují vladařské manýry, což učitelé pochopitelně nesou nelibě. Zároveň jsou okouzlující a mají velké charisma. Rádi se předvádějí a jsou středem pozornosti, nezkazí žádnou legraci. Mohou mít sklony vyhýbat se úkolům a chtít, aby je za ně plnili jiní. Lev je přirozeně ctižádostivý, mívá všeobecný přehled, i za drobný úspěch ho nezapomeňte důkladně pochválit.

Panna

Panny jsou inteligentní, zvídavé a poslušné, zlobí zřídkakdy. Mají smysl pro detail, pořádek a systém. Ve škole dobře prospívají, neustále potřebují nové podněty. Čím jsou starší, tím větší tendence k perfekcionismu se u nich projevuje. Nesnášejí křik a špatně nesou kritiku. Panna se umí poctivě a soustředěně učit, nemá potíže s disciplínou. Zájem bude mít o matematiku, fyziku, biologii i společenské vědy.

Váhy

Malá Váha je oblíbená pro svou milou a mírnou povahu. Je to rozený diplomat, odmítá konflikty a snaží se urovnávat spory. Zastane se každé nespravedlnosti, když jde o kamarády a spolužáky. Při zkoušení často váhá s odpovědí, přestože ji zná. Váhy jsou pořádné, spolehlivé a zvídavé, chtějí mít velký rozhled, rády konverzují. Tíhnou spíše k humanitním oborům, mají estetické cítění a umělecké vlohy.

Štír

Děti ve znamení Štíra jsou bystré, vnímavé a hloubavé. Vyznačují se výbornou pamětí, obzvláště nikdy nezapomenou na křivdy, jichž se jim dostalo. Těžce nesou, pokud je někdo nespravedlivě potrestá, stejně tak brání slabší jedince. Štír nemá rád příkazy, málokoho bere za autoritu. Fascinuje jej všechno, co je zakázané. Daří se mu ve fyzice a chemii, v oblibě má hlavně pokusy, zajímá ho i biologie člověka.

Střelec

Střelce baví získávání vědomostí až ve vyšším věku. Autorit se neobává, klidně překračuje pravidla. Když ve škole nenarazí na kantory prosazující zkostnatělé metody, půjde mu učení výtečně. Učitelé však musí být tolerantní k jeho přímosti a neposednosti. Nemá rád rutinu a záhady, zajímá ho všechno, co se dá logicky vysvětlit. Střelci jsou tělesně zdatní, mají nadání na sport, cizí jazyky a humanitní předměty.

Kozoroh

Děti narozené v Kozorohu jsou trpělivé a vytrvalé, pevná vůle jim nechybí. Říká se o nich, že jsou předčasně vyspělé. S učením nemají problémy, učitelé oceňují jejich cílevědomost, zodpovědnost a organizační schopnosti. Malý Kozoroh je spíše vážný a samotářský, nemívá moc přátel mezi vrstevníky, rozumí si se staršími dětmi či dospělými. Má konzervativní myšlení a smysl pro tradiční hodnoty.

Vodnář

Školák ve Vodnáři je bystrý, jeho myšlení je velice originální, oproti jiným dětem má neobvyklé zájmy. Nebude se lehce podřizovat tradičním výukovým metodám. Nepřipustí argumenty druhých, dá jim najevo, že sám ví všechno nejlépe. Svět Vodnářů je už od dětství plný velkých snů, což narušuje jejich pozornost a soustředění. Dospělí je mnohdy nechápou. Zvládají jazyky i matematiku, nemají vztah k historii.

Ryby

Malé Ryby jsou pohlcené vnitřním světem, potřebuje-li ale spolužák pomoci, jsou mu hned nablízku. Rozepře doma nebo ve škole u nich zapříčiňují citovou nestabilitu. Šťastnější jsou ve vzdělávací instituci podporující individualitu. Ryba musí vyzkoušet spoustu aktivit, než si něco oblíbí. Bývá poslušná v případě, že nad sebou cítí autoritu. Půjdou jí cizí jazyky i geometrie, je manuálně zručná a má umělecké vlohy.

Na denní osobní a erotické horoskopy pro všechna sluneční znamení se podívejte sem.

Mohlo by vás zajímat

Další články